O nas

Taniec, show i scena to nasza największa pasja i miłość naszego życia.

Ogromną radość sprawia nam wprawianie widowni w zachwyt i umilanie imprez, czy konferencji. Mamy bogate doświadczenie sceniczne, na które składają się setki pokazów zarówno na wielkich koncertach i festiwalach (Tattoo Konwent, Retro Festiwal, Castle Party) jak i w teatrze (od 2012r. występujemy w spektaklu „Prometeusz”) oraz na wszelakich konferencjach, urodzinach, galach i imprezach okolicznościowych.

Współpracujemy również z dużą rzeszą profesjonalnych akrobatów, performerów i tancerzy różnych stylów tanecznych, co pozwoliło nam stworzyć bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę pokazową.

Posiadamy także duże doświadczenie w organizacji imprez. Wystawiłyśmy kilka spektakli tanecznych dla widowni liczącej prawie tysiąc widzów, zorganizowałyśmy także wiele ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali, warsztatów i konkursów tanecznych. Prowadziłyśmy obozy taneczne, wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe, bale sylwestrowe, animacje taneczne połączone z nauką tańca. Potrafimy więc nie tylko przygotować zapadający w pamięć pokaz, ale także zadbać holistycznie o oprawę artystyczną i obsługę konferencji czy balu, łącznie z zadaniami stricte organizacyjnymi. Pracujemy dokładnie, solidnie i szybko, radzimy sobie również z presją czasu i z nieprzewidzianymi okolicznościami, gdyż mamy duże doświadczenie i obycie, a dobry humor i zaradność pozwalają nam się odnaleźć w każdej sytuacji.

Bardzo lubimy również przygotowywać specjalne pokazy na życzenie klienta oraz całościowe spektakle taneczne i  scenariusze tematyczne imprez na specjalne życzenie i zamówienie klienta. Występowałyśmy już jako kruki, mityczne Pandory, elfy, wampiry czy egipskie boginie. Jednym słowem, możemy dla Państwa przygotować zarówno pojedynczy pokaz tańca lub akrobatyki lub poprowadzić całą imprezę wraz z animacjami i konferansjerką lub zaproponować unikatowy scenariusz lub show na całość imprezy. Jesteśmy przekonane, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy, gdyż kochamy to co robimy i umiemy robić to dobrze.