Pokazy

Dzięki bogatemu doświadczeniu i stałej współpracy z profesjonalnymi performerami, akrobatami i tancerzami możemy z dumą zaproponować Państwu bardzo szeroką ofertę pokazów artystycznych, które uatrakcyjnią każdą imprezę i wydarzenie. Występujemy zarówno na koncertach, festiwalach, galach, jak i na konferencjach, imprezach firmowych, weselach czy urodzinach. Zapewnimy dużą dawkę atrakcji zarówno w klubie, jak i na scenie, w sali, czy w plenerze. Można wybrać dowolny wariant z poniższych propozycji lub zamówić u nas przygotowanie show na życzenie - może to być pokaz tematyczny, związany z filmem, postaciami fantastycznymi czy mitologicznymi lub jakimś miejscem na ziemi. Z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania i wysłuchamy Państwa pomysłów i oczekiwań.

Jeśli potrzebują Państwo całościowego scenariusza imprezy, dłuższego show lub obsługi artystycznej (konferansjer, oświetlenie, animacje itp.) - również zapraszamy do kontaktu.

Zlecenia wyceniamy indywidualnie z uwzględnieniem długości i charakteru pokazu oraz ilości zaangażowanych artystów.

pokaz samby brazylijskiej

Samba

Gorący brazylijski pokaz, który przeniesie widza prosto na paradę w słonecznym Rio de Janeiro.

Rewia

Great Gatsby

Rewia, elementy burleski, lata 30-te, pióra, przepych, szaleństwo, boa, obcasy.

Latino

Latino-mix

Salsa, cha-cha, mambo, jive - wesołe i energiczne choreografie idealne do rozkręcenia imprezy.

Pin up

Pin-up

Czerwone usta, długaśne rzęsy i czarna kreska na górnej powiece, szerokie uśmiechy i kapryśne minki.

rock'n'roll

Rock'n'roll

Uroczy i dziewczęcy oraz bardzo skoczny i kolorowy pokaz w stylu złotych czasów rock’n’rolla.

taniec kowbojski

Taniec kowbojski

Dżinsy, koszule w kratę, kapelusze, muzyka country i rockabilly przeniosą nas na Dziki Zachód.

LED show

Led Show

Połączenie piękna tańca z migotaniem setek światełek w technologii LED.

Cosmic dance

Cosmic Dance

Futurystyczna i zaskakująca kosmicznym klimatem choreografia w stylu "Seksmisji".

Tribal

Taniec wywodzący się z tańca brzucha, lecz wzbogacony o elementy flamenco, tańca współczesnego czy electro.

ATS (American Tribal Style)

Taniec mający swe korzenie w tańcu brzucha oparty na zbiorowej improwizacji tanecznej grupy kobiet, tworzących tzw. tribe.

taniec brzucha

Taniec brzucha

Niezapomniana egzotyczna podróż do Krainy Orientu pełnej przepychu i kipiącej kobiecością.

zadania_specjalne

Zadania specjalne

Uwielbiamy wyzwania i chętnie podejmiemy się spełnienia każdej pokazowej zachcianki, nawet jeśli nie figuruje w naszej ofercie.

bollywood

Bollywood

Bardzo wesoły, kolorowy i skoczny taniec odnoszący się bezpośrednio do tradycji kina bollywoodzkiego.

burleska

Burleska i Cabaret Dance

Eleganckie i kobiece, odważne i wyzywające pokazy stylizowane na lata 30. i złote czasy kabaretów.

twerk

Twerk

Niezwykle widowiskowa i energetyczna forma tańca, która pobudzi każdego widza.

polykanie_ognia

Połykanie ognia

Sztuka znana do tej pory z popisów fakirów wkracza na sceny w odświeżonej odsłonie.

Pole Dance

Pole Dance

To niezwykle widowiskowe i piękne połączenie tańca i akrobatyki na drążku wertykalnym.

Akrobatyka

Akrobatyka

Niezwykle widowiskowe połączenie siły, gibkości i zwinności.

Fireshow

Fireshow

Pozwól się zabrać w ekscytujący świat tańca i żywiołu ognia.

Salsa Cubana

Przenieś się z nami na Kubę - wyspę, jak wulkan gorącą.

striptiz, burleska

Striptiz, Burleska

Pokazy burleski w klasycznym wydaniu oraz w nowoczesnej odsłonie z elementami striptizu.

flamenco

Flamenco

Taniec hiszpański wywodzący się ze słonecznej Andaluzji i czerpiący z tradycji cygańskiej jak i hinduskiej.

taniec_towarzyski

Taniec towarzyski

Dynamiczny i żywiołowy popis w parze rodem z "Tańca z gwiazdami" cieszy się powodzeniem wśród każdej widowni.

folklor

Folklor, tańce narodowe i charakterystyczne

Znajduje się tu szeroka gama tańców ludowych i folklorystycznych pochodzących z różnych zakątków świata.

Samba

 

Samba

Gorący brazylijski pokaz, który przeniesie widza prosto na paradę w słonecznym Rio de Janeiro. Sambę charakteryzują skąpe stroje, strojny pióropusz na głowie oraz szybkie ruchy miednicy i potrząsanie pośladkami. Pokaz rozkręci każdą imprezę!

 

GALERIA

Great Gatsby

 

Rewia

Rewia, elementy burleski, lata 30., pióra, przepych, szaleństwo, boa, obcasy – ten pokaz przeniesie widza w pełen blichtru świat musicali i kabaretów. Bardzo dynamiczna estradowa choreografia z wykorzystaniem rekwizytów i bogactwa ruchu scenicznego przyprawia o zawrót głowy.

GALERIA

Latino-mix

 

Latino

Salsa, cha-cha, mambo, jive, samba – wesołe i energetyczne choreografie idealne do rozkręcenia imprezy, do znanych i lubianych hitów tanecznych. Gorący klimat latynoski, rytmiczne wesołe i energetyczne show, przy którym ręce same składają się do oklasków, a nogi rwą do tańca.

GALERIA

Pin-up

 

Pin up

Czerwone usta, długaśne rzęsy i czarna kreska na górnej powiece; rozkloszowane sukienki obnażające pikantną bieliznę, szerokie uśmiechy i kapryśne minki. Nawiązujący do amerykańskich pin-up girls, czyli dziewczyn z plakatów taniec jest jednym z najbardziej kobiecych i zmysłowych stylów. Pokazowi mogą towarzyszyć takie akcesoria, jak bańki mydlane, wata cukrowa, hula-hop czy parasolki w kropki.

GALERIA

 

Rock'n'roll

 

rock'n'roll

Uroczy i dziewczęcy oraz bardzo skoczny i kolorowy pokaz w stylu złotych czasów rock’n’rolla i Beatlesów. Najbardziej znane hity i urocze tancerki w jednym.

GALERIA

Taniec kowbojski

 

taniec kowbojski

Dżinsy, koszule w kratę, kapelusze, muzyka country i rockabilly przeniosą nas na Dziki Zachód i zapewnią kowbojski klimat i zabawę w amerykańskim stylu.

GALERIA

LED-show

 

LED show

LED-show to bardzo efektowny pokaz taneczny z wykorzystaniem LED-owych skrzydeł mieniących się setkami malutkich świateł, które podczas ruchu tworzą wirujące wzory. Pokaz może być utrzymany w konwencji popowo-klubowe, fantasy lub orientalnej.

 

GALERIA

Cosmic Dance

 

Cosmic dance

Prawdziwie kosmiczna stylizacja i klimat. Bardzo efektowne show na eventy i do klubów. Klimat futurystyczny, kojarzący się z "Seksmisją"; układ zawiera elementy vogue, high heels i sexy dance.

 

GALERIA

Tribal

 

Taniec wywodzący się z tańca brzucha, lecz wzbogacony o elementy flamenco, tańca współczesnego czy electro. Muzycznie odbiega od utworów wschodnich i czerpie z dubu, muzyki filmowej czy utworów z gier komputerowych. Bardziej mroczny i drapieżny, prezentuje kobiecy pazur, charakteryzuje się bardzo dużą ilością metalowych ozdób na wszystkich częściach ciała tancerki.

GALERIA

ATS (American Tribal Style)

 

Taniec mający swe korzenie w tańcu brzucha oparty na zbiorowej improwizacji tanecznej grupy kobiet, tworzących tzw. tribe. Bardzo widowiskowy, kojarzący się nieco z tańcem cygańskim i charakteryzujący się pięknymi bogatymi strojami i ozdobami; często tańczony z użyciem arabskich kastanietów i akcesoriów takich jak wianki czy woalki.

GALERIA

Taniec brzucha

 

taniec brzuchaNiezapomniana egzotyczna podróż do Krainy Orientu pełnej przepychu i kapiącej kobiecością. Pokaz może być tajemniczy i zmysłowy, ukryty za jedwabnym woalem lub dynamiczny i żywiołowy z podkreślaniem arabskich bębnów ruchami miednicy i klatki piersiowej. Taniec brzucha ma bardzo wiele odmian i dysponuje szeroką gamą rekwizytów, takich jak jedwabne wachlarze, widowiskowe skrzydła, laseczki, woale czy świeczniki.

GALERIA

 

Zadania specjalne

 

Uwielbiamy wyzwania i chętnie podejmiemy się spełnienia każdej pokazowj zachcianki, nawet jeśli nie figuruje w naszej ofercie. Realizowaliśmy już pokazy wcielając się w elfy, czarownice, wampiry, policjantki, mitologiczne Pandory, kruki, księżniczki, syrenki, artyści cyrkowi, węże, faraoni, stworzyliśmy takżewłasny teatr cieni, etiudy i spektakle taneczne. Mamy doświadczenie teatralne, zarówno od strony artysty-wykonawcy, jak i organizatora. Chętnie tańczymy z płonącymi pochodniami i generalnie żadne wyzwanie nam niestraszne i zadania specjalne lubimy nade wszystko :)

GALERIA

 

Bollywood

 

Bollywood

Bardzo wesoły, kolorowy i skoczny taniec odnoszący się bezpośrednio do tradycji kina bollywoodzkiego. Nie sposób się nie uśmiechnąć i nie zacząć klaskać oglądając ten indyjski popis witalności i wdzięku.

GALERIA

Burleska i Cabaret Dance

 

Eleganckie i kobiece, ale również odważne i wyzywające pokazy stylizowane na lata 30. i złote czasy kabaretów. Pokazy w stylu rewiowym - kankan, taniec z cylindrami lub laseczką przeniosą widzów w czasy swingu i prohibicji. Podwiązki, elementy striptizu, pawie pióra i cekinowe małe czarne zapewnią dużą dawkę seksapilu w stylu retro. W ofercie m.in.: taniec na krzesłach, taniec z szalem boa, choreografia z laseczkami, cylindrami, charleston, swing, jazz i taneczny striptiz.

GALERIA

 

Twerk

 

twerkTwerk to typowo kobieca technika taneczna związana z jamajskim dancehallem, polegająca na kręceniu biodrami i rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Niezwykle widowiskowa i energetyczna forma tańca, która pobudzi każdego widza.

GALERIA

Połykanie ognia

 

sztuka znana do tej pory z popisów fakirów wkracza znów na sceny w odświeżonej odsłonie, łącząc komediowy stand-up i niebezpieczne popisy z użyciem ognia. Czołowy polski połykacz ognia zaprezentuje widzom szereg skrajnie niebezpiecznych i niezwykle widowiskowych trików, które wydają się przekraczać możliwości ludzkiego ciała. 
Pokaz trwa ok 15 minut.

GALERIA

Pole Dance

 

Pole Dance to niezwykle widowiskowe i piękne połączenie tańca i akrobatyki na drążku wertykalnym. Tancerki dysponują własnym mobilnym sprzętem - możliwość pokazu w całym kraju. Pole dance podziwiać można w dwóch odsłonach: Pole Sport - show opierający się głównie na elementach i trickach typowo sportowych. Show eksponujące siłę i rozciągnięcie tancerki oraz prezentujące jej niezwykłe umiejętności na rurce statycznej lub obrotwej Exotic Dance - pokaz, gdzie główną rolę grają wysokie obcasy i odrobina seksapilu. Choreografia jest zbudowana z płynnych i tanecznych przejść przy rurce, tricków opartych na floorworku.

GALERIA

 

Akrobatyka

 

Pokazy akrobatyczne i cyrkowe najwyższych lotów. Wykonywane zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Niezwykle widowiskowe połączenie siły, gibkości i zwinności. Bardzo szeroka gama różnorodnych pokazów, również zwykorzystaniem rekwizytów takich jak szarfa, kółko, sześcian czy wstążka. Najlepsi artyści w Polsce znani między innymi z "Mam Talent."

GALERIA

Fireshow

 

Ognisty taneczny pokaz w wykonaniu artystów z bogatym zapleczem tanecznym i kuglarskim. Elementy manipulacji ogniem połączone z tańcem w orientalnym stylu Tribal Fusion to jedyny w swoim rodzaju spektakl.

Pokaz trwa od 15 do 30 minut z udziałem od 2 do 7 tancerzy. Długość występu i liczba artystów uzgadniana jest indywidualnie z klientem, aby stworzyć spektakl dopasowany do danego wydarzenia przy założonym budżecie. Klimat przedstawienia może mieć charakter m.in. mistyczny, radosny lub popularny ostatnio – słowiański. Wszystko, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia i dostarczyć widzom niezwykłe emocje i wspomnienia. Opcja jedynie na wydarzenia na wolnym powietrzu.

GALERIA

Salsa Cubana

 

Poznaj z nami Kubę - wyspę, jak wulkan gorącą, gdzie muzyka nie ustaje, a energia unosi się w powietrzu. Miejsce, w którym taniec doprawiony jest szczyptą słodyczy oraz pikantnego charakteru, tworząc niespotykaną mieszankę wybuchową. Porywająca i zachęcająca do eksploracji, barwna tanecznie, pełna pozytywnych emocji i różnorodności kulturowej, z pewnością przykuje Twoją uwagę.

GALERIA

Striptiz, Burleska

 

Pokazy burleski, zarówno w klasycznym wydaniu rodem z błyszczących lat 20-tych, jak i w tej bardziej nowoczesnej i zmysłowej odsłonie z elementami striptease. Występy zawsze przygotowywane są z zachowaniem dobrego smaku, a wykorzystywana nagość jest subtelna, niemal symboliczna i niezmiennie przyjemna dla oka.

GALERIA

 

Flamenco

 

Taniec hiszpański wywodzący się ze słonecznej Andaluzji i czerpiący z tradycji cygańskiej jak i hinduskiej. Pełen południowego temperamentu i zaczepności, z elementami stepowania i klaskaniem. Charakterystyczne falbaniaste suknie przenoszą nas w gorący klimat kraju corridy. Istnieje możliwość pokazu z akompaniamentem gitary flamenco na żywo.

GALERIA

 

Taniec towarzyski

 

Dynamiczny i żywiołowy popis w parze rodem z "Tańca z gwiazdami" cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród każdej widowni. Zazwyczaj do pokazów wykorzystywana jest samba, cha-cha, rumba, rock'n'roll, tango, czy walc.

GALERIA

Folklor, tańce narodowe i charakterystyczne

 

Dysponujemy najszerszym na rynku wachlarzem tańców ludowych i folklorystycznych.
W naszej ofarcie znajdują się m.in.:
-folklor egipski (saidi z/bez laski, taniec nubijski, zaar, haggala, melaya leff, shaaby, beledi)
-iracki taniec włosów
-taniec Zatoki Perskiej
-taniec rosyjski
-polka
-flamenco
-pokaz słowiański
-debka
-zorba
-pharaonic - rekonstrukcja tańca Faraonów

GALERIA

Samba

 

Samba

Gorący brazylijski pokaz, który przeniesie widza prosto na paradę w słonecznym Rio de Janeiro. Sambę charakteryzują skąpe stroje, strojny pióropusz na głowie oraz szybkie ruchy miednicy i potrząsanie pośladkami. Pokaz rozkręci każdą imprezę!

 

GALERIA

Great Gatsby

 

Rewia

Rewia, elementy burleski, lata 30., pióra, przepych, szaleństwo, boa, obcasy – ten pokaz przeniesie widza w pełen blichtru świat musicali i kabaretów. Bardzo dynamiczna estradowa choreografia z wykorzystaniem rekwizytów i bogactwa ruchu scenicznego przyprawia o zawrót głowy.

GALERIA

Latino-mix

 

Latino

Salsa, cha-cha, mambo, jive, samba – wesołe i energetyczne choreografie idealne do rozkręcenia imprezy, do znanych i lubianych hitów tanecznych. Gorący klimat latynoski, rytmiczne wesołe i energetyczne show, przy którym ręce same składają się do oklasków, a nogi rwą do tańca.

GALERIA

Pin-up

 

Pin up

Czerwone usta, długaśne rzęsy i czarna kreska na górnej powiece; rozkloszowane sukienki obnażające pikantną bieliznę, szerokie uśmiechy i kapryśne minki. Nawiązujący do amerykańskich pin-up girls, czyli dziewczyn z plakatów taniec jest jednym z najbardziej kobiecych i zmysłowych stylów. Pokazowi mogą towarzyszyć takie akcesoria, jak bańki mydlane, wata cukrowa, hula-hop czy parasolki w kropki.

GALERIA

 

Rock'n'roll

 

rock'n'roll

Uroczy i dziewczęcy oraz bardzo skoczny i kolorowy pokaz w stylu złotych czasów rock’n’rolla i Beatlesów. Najbardziej znane hity i urocze tancerki w jednym.

GALERIA

Taniec kowbojski

 

taniec kowbojski

Dżinsy, koszule w kratę, kapelusze, muzyka country i rockabilly przeniosą nas na Dziki Zachód i zapewnią kowbojski klimat i zabawę w amerykańskim stylu.

GALERIA

LED-show

 

LED show

LED-show to bardzo efektowny pokaz taneczny z wykorzystaniem LED-owych skrzydeł mieniących się setkami malutkich świateł, które podczas ruchu tworzą wirujące wzory. Pokaz może być utrzymany w konwencji popowo-klubowe, fantasy lub orientalnej.

 

GALERIA

Cosmic Dance

 

Cosmic dance

Prawdziwie kosmiczna stylizacja i klimat. Bardzo efektowne show na eventy i do klubów. Klimat futurystyczny, kojarzący się z "Seksmisją"; układ zawiera elementy vogue, high heels i sexy dance.

 

GALERIA

Tribal

 

Taniec wywodzący się z tańca brzucha, lecz wzbogacony o elementy flamenco, tańca współczesnego czy electro. Muzycznie odbiega od utworów wschodnich i czerpie z dubu, muzyki filmowej czy utworów z gier komputerowych. Bardziej mroczny i drapieżny, prezentuje kobiecy pazur, charakteryzuje się bardzo dużą ilością metalowych ozdób na wszystkich częściach ciała tancerki.

GALERIA

ATS (American Tribal Style)

 

Taniec mający swe korzenie w tańcu brzucha oparty na zbiorowej improwizacji tanecznej grupy kobiet, tworzących tzw. tribe. Bardzo widowiskowy, kojarzący się nieco z tańcem cygańskim i charakteryzujący się pięknymi bogatymi strojami i ozdobami; często tańczony z użyciem arabskich kastanietów i akcesoriów takich jak wianki czy woalki.

GALERIA

Taniec brzucha

 

taniec brzuchaNiezapomniana egzotyczna podróż do Krainy Orientu pełnej przepychu i kapiącej kobiecością. Pokaz może być tajemniczy i zmysłowy, ukryty za jedwabnym woalem lub dynamiczny i żywiołowy z podkreślaniem arabskich bębnów ruchami miednicy i klatki piersiowej. Taniec brzucha ma bardzo wiele odmian i dysponuje szeroką gamą rekwizytów, takich jak jedwabne wachlarze, widowiskowe skrzydła, laseczki, woale czy świeczniki.

GALERIA

 

Zadania specjalne

 

Uwielbiamy wyzwania i chętnie podejmiemy się spełnienia każdej pokazowj zachcianki, nawet jeśli nie figuruje w naszej ofercie. Realizowaliśmy już pokazy wcielając się w elfy, czarownice, wampiry, policjantki, mitologiczne Pandory, kruki, księżniczki, syrenki, artyści cyrkowi, węże, faraoni, stworzyliśmy takżewłasny teatr cieni, etiudy i spektakle taneczne. Mamy doświadczenie teatralne, zarówno od strony artysty-wykonawcy, jak i organizatora. Chętnie tańczymy z płonącymi pochodniami i generalnie żadne wyzwanie nam niestraszne i zadania specjalne lubimy nade wszystko :)

GALERIA

 

Bollywood

 

Bollywood

Bardzo wesoły, kolorowy i skoczny taniec odnoszący się bezpośrednio do tradycji kina bollywoodzkiego. Nie sposób się nie uśmiechnąć i nie zacząć klaskać oglądając ten indyjski popis witalności i wdzięku.

GALERIA

Burleska i Cabaret Dance

 

Eleganckie i kobiece, ale również odważne i wyzywające pokazy stylizowane na lata 30. i złote czasy kabaretów. Pokazy w stylu rewiowym - kankan, taniec z cylindrami lub laseczką przeniosą widzów w czasy swingu i prohibicji. Podwiązki, elementy striptizu, pawie pióra i cekinowe małe czarne zapewnią dużą dawkę seksapilu w stylu retro. W ofercie m.in.: taniec na krzesłach, taniec z szalem boa, choreografia z laseczkami, cylindrami, charleston, swing, jazz i taneczny striptiz.

GALERIA

 

Twerk

 

twerkTwerk to typowo kobieca technika taneczna związana z jamajskim dancehallem, polegająca na kręceniu biodrami i rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Niezwykle widowiskowa i energetyczna forma tańca, która pobudzi każdego widza.

GALERIA

Połykanie ognia

 

sztuka znana do tej pory z popisów fakirów wkracza znów na sceny w odświeżonej odsłonie, łącząc komediowy stand-up i niebezpieczne popisy z użyciem ognia. Czołowy polski połykacz ognia zaprezentuje widzom szereg skrajnie niebezpiecznych i niezwykle widowiskowych trików, które wydają się przekraczać możliwości ludzkiego ciała. 
Pokaz trwa ok 15 minut.

GALERIA

Pole Dance

 

Pole Dance to niezwykle widowiskowe i piękne połączenie tańca i akrobatyki na drążku wertykalnym. Tancerki dysponują własnym mobilnym sprzętem - możliwość pokazu w całym kraju. Pole dance podziwiać można w dwóch odsłonach: Pole Sport - show opierający się głównie na elementach i trickach typowo sportowych. Show eksponujące siłę i rozciągnięcie tancerki oraz prezentujące jej niezwykłe umiejętności na rurce statycznej lub obrotwej Exotic Dance - pokaz, gdzie główną rolę grają wysokie obcasy i odrobina seksapilu. Choreografia jest zbudowana z płynnych i tanecznych przejść przy rurce, tricków opartych na floorworku.

GALERIA

 

Akrobatyka

 

Pokazy akrobatyczne i cyrkowe najwyższych lotów. Wykonywane zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Niezwykle widowiskowe połączenie siły, gibkości i zwinności. Bardzo szeroka gama różnorodnych pokazów, również zwykorzystaniem rekwizytów takich jak szarfa, kółko, sześcian czy wstążka. Najlepsi artyści w Polsce znani między innymi z "Mam Talent."

GALERIA

Fireshow

 

Ognisty taneczny pokaz w wykonaniu artystów z bogatym zapleczem tanecznym i kuglarskim. Elementy manipulacji ogniem połączone z tańcem w orientalnym stylu Tribal Fusion to jedyny w swoim rodzaju spektakl.

Pokaz trwa od 15 do 30 minut z udziałem od 2 do 7 tancerzy. Długość występu i liczba artystów uzgadniana jest indywidualnie z klientem, aby stworzyć spektakl dopasowany do danego wydarzenia przy założonym budżecie. Klimat przedstawienia może mieć charakter m.in. mistyczny, radosny lub popularny ostatnio – słowiański. Wszystko, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia i dostarczyć widzom niezwykłe emocje i wspomnienia. Opcja jedynie na wydarzenia na wolnym powietrzu.

GALERIA

Salsa Cubana

 

Poznaj z nami Kubę - wyspę, jak wulkan gorącą, gdzie muzyka nie ustaje, a energia unosi się w powietrzu. Miejsce, w którym taniec doprawiony jest szczyptą słodyczy oraz pikantnego charakteru, tworząc niespotykaną mieszankę wybuchową. Porywająca i zachęcająca do eksploracji, barwna tanecznie, pełna pozytywnych emocji i różnorodności kulturowej, z pewnością przykuje Twoją uwagę.

GALERIA

Striptiz, Burleska

 

Pokazy burleski, zarówno w klasycznym wydaniu rodem z błyszczących lat 20-tych, jak i w tej bardziej nowoczesnej i zmysłowej odsłonie z elementami striptease. Występy zawsze przygotowywane są z zachowaniem dobrego smaku, a wykorzystywana nagość jest subtelna, niemal symboliczna i niezmiennie przyjemna dla oka.

GALERIA

 

Flamenco

 

Taniec hiszpański wywodzący się ze słonecznej Andaluzji i czerpiący z tradycji cygańskiej jak i hinduskiej. Pełen południowego temperamentu i zaczepności, z elementami stepowania i klaskaniem. Charakterystyczne falbaniaste suknie przenoszą nas w gorący klimat kraju corridy. Istnieje możliwość pokazu z akompaniamentem gitary flamenco na żywo.

GALERIA

 

Taniec towarzyski

 

Dynamiczny i żywiołowy popis w parze rodem z "Tańca z gwiazdami" cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród każdej widowni. Zazwyczaj do pokazów wykorzystywana jest samba, cha-cha, rumba, rock'n'roll, tango, czy walc.

GALERIA

Folklor, tańce narodowe i charakterystyczne

 

Dysponujemy najszerszym na rynku wachlarzem tańców ludowych i folklorystycznych.
W naszej ofarcie znajdują się m.in.:
-folklor egipski (saidi z/bez laski, taniec nubijski, zaar, haggala, melaya leff, shaaby, beledi)
-iracki taniec włosów
-taniec Zatoki Perskiej
-taniec rosyjski
-polka
-flamenco
-pokaz słowiański
-debka
-zorba
-pharaonic - rekonstrukcja tańca Faraonów

GALERIA

Samba

 

Samba

Gorący brazylijski pokaz, który przeniesie widza prosto na paradę w słonecznym Rio de Janeiro. Sambę charakteryzują skąpe stroje, strojny pióropusz na głowie oraz szybkie ruchy miednicy i potrząsanie pośladkami. Pokaz rozkręci każdą imprezę!

 

GALERIA

Great Gatsby

 

Rewia

Rewia, elementy burleski, lata 30., pióra, przepych, szaleństwo, boa, obcasy – ten pokaz przeniesie widza w pełen blichtru świat musicali i kabaretów. Bardzo dynamiczna estradowa choreografia z wykorzystaniem rekwizytów i bogactwa ruchu scenicznego przyprawia o zawrót głowy.

GALERIA

Latino-mix

 

Latino

Salsa, cha-cha, mambo, jive, samba – wesołe i energetyczne choreografie idealne do rozkręcenia imprezy, do znanych i lubianych hitów tanecznych. Gorący klimat latynoski, rytmiczne wesołe i energetyczne show, przy którym ręce same składają się do oklasków, a nogi rwą do tańca.

GALERIA

Pin-up

 

Pin up

Czerwone usta, długaśne rzęsy i czarna kreska na górnej powiece; rozkloszowane sukienki obnażające pikantną bieliznę, szerokie uśmiechy i kapryśne minki. Nawiązujący do amerykańskich pin-up girls, czyli dziewczyn z plakatów taniec jest jednym z najbardziej kobiecych i zmysłowych stylów. Pokazowi mogą towarzyszyć takie akcesoria, jak bańki mydlane, wata cukrowa, hula-hop czy parasolki w kropki.

GALERIA

 

Rock'n'roll

 

rock'n'roll

Uroczy i dziewczęcy oraz bardzo skoczny i kolorowy pokaz w stylu złotych czasów rock’n’rolla i Beatlesów. Najbardziej znane hity i urocze tancerki w jednym.

GALERIA

Taniec kowbojski

 

taniec kowbojski

Dżinsy, koszule w kratę, kapelusze, muzyka country i rockabilly przeniosą nas na Dziki Zachód i zapewnią kowbojski klimat i zabawę w amerykańskim stylu.

GALERIA

LED-show

 

LED show

LED-show to bardzo efektowny pokaz taneczny z wykorzystaniem LED-owych skrzydeł mieniących się setkami malutkich świateł, które podczas ruchu tworzą wirujące wzory. Pokaz może być utrzymany w konwencji popowo-klubowe, fantasy lub orientalnej.

 

GALERIA

Cosmic Dance

 

Cosmic dance

Prawdziwie kosmiczna stylizacja i klimat. Bardzo efektowne show na eventy i do klubów. Klimat futurystyczny, kojarzący się z "Seksmisją"; układ zawiera elementy vogue, high heels i sexy dance.

 

GALERIA

Tribal

 

Taniec wywodzący się z tańca brzucha, lecz wzbogacony o elementy flamenco, tańca współczesnego czy electro. Muzycznie odbiega od utworów wschodnich i czerpie z dubu, muzyki filmowej czy utworów z gier komputerowych. Bardziej mroczny i drapieżny, prezentuje kobiecy pazur, charakteryzuje się bardzo dużą ilością metalowych ozdób na wszystkich częściach ciała tancerki.

GALERIA

ATS (American Tribal Style)

 

Taniec mający swe korzenie w tańcu brzucha oparty na zbiorowej improwizacji tanecznej grupy kobiet, tworzących tzw. tribe. Bardzo widowiskowy, kojarzący się nieco z tańcem cygańskim i charakteryzujący się pięknymi bogatymi strojami i ozdobami; często tańczony z użyciem arabskich kastanietów i akcesoriów takich jak wianki czy woalki.

GALERIA

Taniec brzucha

 

taniec brzuchaNiezapomniana egzotyczna podróż do Krainy Orientu pełnej przepychu i kapiącej kobiecością. Pokaz może być tajemniczy i zmysłowy, ukryty za jedwabnym woalem lub dynamiczny i żywiołowy z podkreślaniem arabskich bębnów ruchami miednicy i klatki piersiowej. Taniec brzucha ma bardzo wiele odmian i dysponuje szeroką gamą rekwizytów, takich jak jedwabne wachlarze, widowiskowe skrzydła, laseczki, woale czy świeczniki.

GALERIA

 

Zadania specjalne

 

Uwielbiamy wyzwania i chętnie podejmiemy się spełnienia każdej pokazowj zachcianki, nawet jeśli nie figuruje w naszej ofercie. Realizowaliśmy już pokazy wcielając się w elfy, czarownice, wampiry, policjantki, mitologiczne Pandory, kruki, księżniczki, syrenki, artyści cyrkowi, węże, faraoni, stworzyliśmy takżewłasny teatr cieni, etiudy i spektakle taneczne. Mamy doświadczenie teatralne, zarówno od strony artysty-wykonawcy, jak i organizatora. Chętnie tańczymy z płonącymi pochodniami i generalnie żadne wyzwanie nam niestraszne i zadania specjalne lubimy nade wszystko :)

GALERIA

 

Bollywood

 

Bollywood

Bardzo wesoły, kolorowy i skoczny taniec odnoszący się bezpośrednio do tradycji kina bollywoodzkiego. Nie sposób się nie uśmiechnąć i nie zacząć klaskać oglądając ten indyjski popis witalności i wdzięku.

GALERIA

Burleska i Cabaret Dance

 

Eleganckie i kobiece, ale również odważne i wyzywające pokazy stylizowane na lata 30. i złote czasy kabaretów. Pokazy w stylu rewiowym - kankan, taniec z cylindrami lub laseczką przeniosą widzów w czasy swingu i prohibicji. Podwiązki, elementy striptizu, pawie pióra i cekinowe małe czarne zapewnią dużą dawkę seksapilu w stylu retro. W ofercie m.in.: taniec na krzesłach, taniec z szalem boa, choreografia z laseczkami, cylindrami, charleston, swing, jazz i taneczny striptiz.

GALERIA

 

Twerk

 

twerkTwerk to typowo kobieca technika taneczna związana z jamajskim dancehallem, polegająca na kręceniu biodrami i rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Niezwykle widowiskowa i energetyczna forma tańca, która pobudzi każdego widza.

GALERIA

Połykanie ognia

 

sztuka znana do tej pory z popisów fakirów wkracza znów na sceny w odświeżonej odsłonie, łącząc komediowy stand-up i niebezpieczne popisy z użyciem ognia. Czołowy polski połykacz ognia zaprezentuje widzom szereg skrajnie niebezpiecznych i niezwykle widowiskowych trików, które wydają się przekraczać możliwości ludzkiego ciała. 
Pokaz trwa ok 15 minut.

GALERIA

Pole Dance

 

Pole Dance to niezwykle widowiskowe i piękne połączenie tańca i akrobatyki na drążku wertykalnym. Tancerki dysponują własnym mobilnym sprzętem - możliwość pokazu w całym kraju. Pole dance podziwiać można w dwóch odsłonach: Pole Sport - show opierający się głównie na elementach i trickach typowo sportowych. Show eksponujące siłę i rozciągnięcie tancerki oraz prezentujące jej niezwykłe umiejętności na rurce statycznej lub obrotwej Exotic Dance - pokaz, gdzie główną rolę grają wysokie obcasy i odrobina seksapilu. Choreografia jest zbudowana z płynnych i tanecznych przejść przy rurce, tricków opartych na floorworku.

GALERIA

 

Akrobatyka

 

Pokazy akrobatyczne i cyrkowe najwyższych lotów. Wykonywane zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Niezwykle widowiskowe połączenie siły, gibkości i zwinności. Bardzo szeroka gama różnorodnych pokazów, również zwykorzystaniem rekwizytów takich jak szarfa, kółko, sześcian czy wstążka. Najlepsi artyści w Polsce znani między innymi z "Mam Talent."

GALERIA

Fireshow

 

Ognisty taneczny pokaz w wykonaniu artystów z bogatym zapleczem tanecznym i kuglarskim. Elementy manipulacji ogniem połączone z tańcem w orientalnym stylu Tribal Fusion to jedyny w swoim rodzaju spektakl.

Pokaz trwa od 15 do 30 minut z udziałem od 2 do 7 tancerzy. Długość występu i liczba artystów uzgadniana jest indywidualnie z klientem, aby stworzyć spektakl dopasowany do danego wydarzenia przy założonym budżecie. Klimat przedstawienia może mieć charakter m.in. mistyczny, radosny lub popularny ostatnio – słowiański. Wszystko, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia i dostarczyć widzom niezwykłe emocje i wspomnienia. Opcja jedynie na wydarzenia na wolnym powietrzu.

GALERIA

Salsa Cubana

 

Poznaj z nami Kubę - wyspę, jak wulkan gorącą, gdzie muzyka nie ustaje, a energia unosi się w powietrzu. Miejsce, w którym taniec doprawiony jest szczyptą słodyczy oraz pikantnego charakteru, tworząc niespotykaną mieszankę wybuchową. Porywająca i zachęcająca do eksploracji, barwna tanecznie, pełna pozytywnych emocji i różnorodności kulturowej, z pewnością przykuje Twoją uwagę.

GALERIA

Striptiz, Burleska

 

Pokazy burleski, zarówno w klasycznym wydaniu rodem z błyszczących lat 20-tych, jak i w tej bardziej nowoczesnej i zmysłowej odsłonie z elementami striptease. Występy zawsze przygotowywane są z zachowaniem dobrego smaku, a wykorzystywana nagość jest subtelna, niemal symboliczna i niezmiennie przyjemna dla oka.

GALERIA

 

Flamenco

 

Taniec hiszpański wywodzący się ze słonecznej Andaluzji i czerpiący z tradycji cygańskiej jak i hinduskiej. Pełen południowego temperamentu i zaczepności, z elementami stepowania i klaskaniem. Charakterystyczne falbaniaste suknie przenoszą nas w gorący klimat kraju corridy. Istnieje możliwość pokazu z akompaniamentem gitary flamenco na żywo.

GALERIA

 

Taniec towarzyski

 

Dynamiczny i żywiołowy popis w parze rodem z "Tańca z gwiazdami" cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród każdej widowni. Zazwyczaj do pokazów wykorzystywana jest samba, cha-cha, rumba, rock'n'roll, tango, czy walc.

GALERIA

Folklor, tańce narodowe i charakterystyczne

 

Dysponujemy najszerszym na rynku wachlarzem tańców ludowych i folklorystycznych.
W naszej ofarcie znajdują się m.in.:
-folklor egipski (saidi z/bez laski, taniec nubijski, zaar, haggala, melaya leff, shaaby, beledi)
-iracki taniec włosów
-taniec Zatoki Perskiej
-taniec rosyjski
-polka
-flamenco
-pokaz słowiański
-debka
-zorba
-pharaonic - rekonstrukcja tańca Faraonów

GALERIA